Loading...
معجون عسل و دارچین

معجون عسل و دارچین

قیمت : 57,000تومان

معجون عسل و دارچین - 500 گرم

امتیاز 4.5 از 5 توسط 2 کاربر
وضعیت: به زودی

مخلوط عسل و دارچین به عنوان معجونی برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید است. از این ترکیب در هزاران سال پیش نیز استفاده می شده است؛ به طوری که مصریان باستان از آن برای درمان زخم های پوستی و یونانیان برای زیاد شدن عمر و سرخ پوستان برای حفظ تعادل بدن استفاده می کردند. معجون عسل و دارچین بسیار موثرتر از درمان های سطحی است و امروزه توسط پزشکان نیز توصیه می شود. این ترکیب بسیار مقوی برای درمان بیماری های قلبی عروقی، بیماری کیسه صفرا، ورم مفاصل، درمان سرماخوردگی و آنفلونزا و کلسترول بالا مفید است.

درمان سرماخوردگی با معجون عسل و دارچین
اگر در فصل سرما دچار سرماخوردگی و آنفلونزا شده اید، معجون عسل و دارچین رو به مدت یک هفته و هر روز به اندازه یک قاشق غذا خوری میل نمایید تا سرماخوردگی تان درمان شود. این ترکیب مانند شربت سینه برای گرفتگی سینوس و سرفه های مزمن توصیه می شود.

کاهش کلسترول خون با معجون عسل و دارچین
برای این که کلسترول خون تان را کاهش دهید، معجون عسل و دارچین رو در وعده صبحانه میل کنید. این معجون کلسترول خون را تا 10 درصد در طول دو ساعت کاهش می دهد و ضربان قلب را تقویت و نفس کشیدن را راحت میکند . این معجون در سالمندان به شاهرگ و سیاهرگها قدرتی تازه میبخشد و دیواره رگها را تقویت میکند.

درمان بیماری های قلبی عروقی با معجون عسل و دارچین
مصرف مداوم عسل و دارچین روی تکه ای نان باعث کاهش سطح کلسترول خون می شود و از خطر ایست قلبی و حمله های قلبی پیشگیری می کند.

تقویت سیستم ایمنی بدن با معجون عسل و دارچین
با مصرف روزانه و مداوم عسل و دارچین سیستم ایمنی بدن تان را تقویت می کنید و به این صورت با بسیاری از عفونت های ویروسی و باکتریایی مقابله خواهید کرد.

درمان ورم مفاصل با معجون عسل و دارچین
برای التیام درد مفاصل کافی است معجون عسل و دارچین را بصورت روزانه مصرف کنید.

درمان عفونت کیسه صفرا و مثانه با معجون عسل و دارچین
برای از بین بردن عفونت کیسه صفرا معجون عسل و دارچین را روزانه و در دو وعده هرکدام یک قاشق مربا خوری و به طور مداوم مصرف کنید. طول زمان مصرف چهل روز میباشد و از روز دهم آثار آن مشخص میشود.

برطرف کردن سوء هاضمه و درد سیستم گوارش با معجون عسل و دارچین

برای رفع درد و نفخ معده و همچنین رفع سوء هاضمه و جلوگیری از ترشح بیش از نیاز اسید معده معجون عسل و دارچین را روزانه به اندازه یک قاشق مربا خوری بصورت ناشتا میل نمایید. دوره کامل درمان چهل روز میباشد و از روز دهم اثرات بهبودی آشکار میشود. 

نظرات

  ارسال نظر

  عسل طبیعی یاشیل

   تماس:

  ۰۹۱۲۱۳۴۳۱۳۹

  آمار

  • تعداد کالا: 17
  • بازدید امروز: 66
  • بازدید دیروز: 46
  • بازدید کل: 149088

  مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی